• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/tibbibitkileridogrukullanmarehberi
  • https://twitter.com/bitkisandigi


Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Funda (14/02/2017 14:16)
Konu : Şifalı Kozmetik Ürünler
Mesaj : Merhabalar Nazım Bey,

En yakın tarihli 'şifalı kozmetik ürünler' atölyesi nerede ve ne zaman olacak , belli mi acaba?Yakın tarihlerde yok ise faydalanabileceğim bilgileri nerede bulabilirim?
Teşekkürler...
ali (02/02/2017 15:17)
Konu : ada çayı&dağ çayı
Mesaj : meraba hatay iskenderun ilçesindenim. ada çayı toplama sattış işi yapıyoruz. gerekirse irtibata geçerek çalışabiliriz. tlf: 0 539 305 70 84
Kürşat (16/01/2017 23:16)
Konu : Kurs
Mesaj : Eğitimleriniz devam ediyormu ediyorsa nerede ve nezaman bilgilendirirseniz sevinirim..
Hasan EKİZ (03/01/2017 16:48)
Konu : Aktarlık Mesleği
Mesaj : 28 Yıl Sağlık Memuru olarak çalıştım. Emekli olacağımdan aktar dükkanı açmak istiyorum. Ancak; bilgili ve belgeli olarak yapmak istediğimden sizin engin deneyim ve görüşlerinizden faydalanmak istiyorum.
Paylaşımlarınız olursa sevinirim. Şimdiden Teşekkürler
Özlem Aşkın Akan (21/10/2016 17:31)
Konu : Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Kursu
Mesaj : Sayın Nazım Bey,

Sayfanız oldukça güzel ve bilgilendirici. Ankara'da tıbbi ve aromatik bilgilerle ilgili bir kursunuz/ semineriniz olursa bilgi verirseniz sevinirim. Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
"Özlem Hanım, İlginize teşekkür ederiz. Ankara'da LUNA Yaşam Merkezinde bir proramımız olacak. Program netleştiğinde sitemiz üzerinden duyurusunu yapacağız. Esen kalın,"
N. Tanrıkulu
Özlem Aşkın Akan (21/10/2016 17:28)
Konu : Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Kursu
Mesaj : Sayın Nazım Bey,

Web sayfanız oldukça güzel ve bilgilendirici. Ankara'da Tıbbi ve Aromatik Bitkiler ile ilgili kursunuz olursa bilgi verirseniz sevinirim.

Çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.
gülşah (11/10/2016 16:37)
Konu : iş için
Mesaj : Merhaba Alaşehir Celal Bayar Meslek Yüksek Okulu Tıbbi Aromatik Ve Bitkiler bölümünden mezunum sizden bir ricam olacaktı. Sitenizi ve adınızı hocamdan öğrendim. Bir çok yere başvuru yapmama rağmen bir sonuç alamadım. İzmir de oturuyorum. İzmir de başka bir yere başvuru yapabilceğim bir yer varsa eğer yardımınızı talep ediyorum. Sizinlede çalışmaktan da memnun olurum projelerinizi çalışmalarınızı beğendim. Yardımınızı ve desteğinizi bekiyorum. Teşekkürler. İyi günler.
Utkan Kolat (03/10/2016 17:29)
Konu : Doğal yağlar
Mesaj : Merhaba Nazım Bey,
Dün İstanbul Permakültür Danışmanlık Derneğinde düzenlenen Mine Yapar'ım krem yapımı atölyesinde isminizi duydum. Ürünlerinizin güvenilir ve iyi ürünler olduğu söylendi. Ben doğal yağlara ulaşmakta zorluk çekiyorum. Sizin ürünlerinizi de denemek isterim. Öncelikli isteğim Akiri Kahra yağı ve yünyağı, ama elinizde olan veya üretimini yapabileceğiniz diğer ürünlerinize de ulaşmak isterim. Benimle varsa elinizdeki ürün listesini paylaşabilir misiniz? Toptan sipariş vermek isteyebilirim.
Sizden haber bekliyorum.
Teşekkür ederim
Sevgiler
Utkan
emine durmuş (21/09/2016 14:26)
Konu : tıbbi bitkiler hakkında
Mesaj : merhabalar, her şeyden önce çalışmalarınız ve siteniz çok güzel ve faydalı. bir konuda bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. işim gereği defne, biberiye ve nane bitkilerine ihtiyacım var. nereden nasıl bulabilirim hangi bölgede çok yetişir? yetiştiren tanıdığınız birileri var mıdır acaba ? ilgilenebilirseniz çok mutlu olurum. şimdiden teşekkürler.
iyi günler
"Emine Hanım Merhaba, Biberiye ve defne Akdeniz bölgesinde (Mersin, Hatay, Antalya) yoğun olarak yetişiyor. O bölgelerden irtibat kurabilirsiniz. Nane (Mentha piperita) Balıkesir'de kültürü yapılan bir bitki. Bu bitkilerden ihtiyacınız ne kadar? İlginize teşekkür ederim. "
Editör Notu
Mehmet Çelik (29/06/2016 14:32)
Konu : Sabun üretimi
Mesaj : Nazım Bey merhaba,

Çanakkaleliyim, ancak Ankara''da kamuda görev yapıyorum. Sizinle birkaç yıl önce Bitki Sandığı vesilesiyle telefonla tanışmıştık.

Sizden bir konuda yardımcı olmanızı istiyorum. Sabuna yönelik özel bir ilgim var. Halihazırda kullandığım sabunları her yıl Çanakkale''de özel olarak yaptırıyorum. Sabunda kullanılacak bitkisel yağları, markasını (Genel itibariyle Nuka) ve miktarlarını kendim belirliyorum.

Diğer taraftan eşiniz hanımefendinin işlettiği Bitki Sandığı''nın ürün portföyünde olan Pembe Tılsım Ardıç Katranlı Sabunu oldukça başarılı buldum. Bu nedenle söz konusu sabun ilgimi çekti. Ancak söz konusu sabunun aynısını veya çok benzerini Bitki Sandığı''nın dışında başka yerlerde (Evidea, Naturalive... vb.) de satışını gördüm. Bu sabunların aynı yerde üretildiği belli. Bu nedenle sizinle irtibata geçmek istedim.

Söz konusu sabunun içeriğini biraz değiştirerek kendim için özel üretim yaptırmak istiyorum. Bu sabunu siz (Bitki Sandığı) mi üretiyorsunuz? Yoksa başka bir yerden mi tedarik ediyorsunuz?

Sizin paylaşmayı seven biri olduğunuzu biliyorum. Bu itibarla söz konusu sabunun nerede, kim tarafından üretildiğine yönelik merakımı giderirseniz çok memnun olurum (Cep tel: 0 533 607 86 17 - e-mail: mehmetcik17@yahoo.com).

Selam ve saygılarımla....

29/06/2016
neslihan (29/06/2016 09:37)
Konu : varis
Mesaj : Hocam varise iyi gelen bitkiler nelerdir? sizce en etkili yöntem nedir? Aynısefa nereden temin edebilirim
yasin k. (17/06/2016 15:35)
Konu : iletişim
Mesaj : hocam iyigünler kütahyada ikamet etmekteyiz. mide raatsızlığım var şifalı bitkilerden yararlamak istiyorum size ulaşabileceğimiz bir numara var mı ya da kaça kadar açıksınız şimdiden tesekkurler
"Yasin Bey, Kütahya'dan taşındık; Balıkesir'deyiz artık. Hekim Sinan Tıbbi Bitkiler Merkezi mesai saatleri içinde açık oluyor."
Editör Notu
rukiye dikmen (13/06/2016 10:55)
Konu : kurs eğitim aktivite
Mesaj : merhabalar. ben fethiyede oturuyorum. fethiyede bitkiler bitki yağları vb gibi kurslarınız olursa haberdar olmak istiyorum.
"Rukiye hanım merhaba, Fethiye'de geçtiğimiz yıl bir atölye çalışması yapmıştık. Yeniden talep olursa atölye çaluşması düzenleyebiliriz."
Editör Notu
TANER KASAPOGLU (06/06/2016 16:30)
Konu : ENDEMIK BITKI EKIMI
Mesaj : Sayin yetkili ,
Gaziantep ilindeki arazimizde ihracata yonelik ekebilecegimiz endemik bitki turu varmidir acaba ?
Tesekkurler.
Taner Kasapoglu
"Bu konuda Gaziantep Botanik Bahçesinden bilgi alabilirsiniz."
Editör Notu
Hekim (08/05/2016 13:27)
Konu : stevia
Mesaj : Stevia yetistirmek istiyoruz yardimci olurmusunuz togum hususunda
Hekim (08/05/2016 13:20)
Konu : stevia
Mesaj : Stevia togumu lazim
Elnur (04/05/2016 00:08)
Konu : kara murver
Mesaj : kara murver fidesini gondere bilirmisiniz yada nerden fidesini alabilirim
tesekur ederim
"Hekim Sinan Tıbbi Bitkiler Araştırma Merkezi (Kütahya) mürver fidesi üretimi yapıyor."
Editör Notu
soydem (28/04/2016 20:11)
Konu : yaz stajı
Mesaj : ondokuz mayıs üniversitesi şevket aşçı turizm fakültesi tıbbı aromatik bitklier 1. sınıf öğrencisiyim yaz stajı yapmak için yer bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim uçuçu yağ fabrikarını arıyorum kimse almıyor lütfen yardım edin
abdelrahman (16/04/2016 14:48)
Konu : Herbs,spices and seeds offer from egypt
Mesaj : Dear Sir / Madam:

We would like to introduce our Egyptian company
"allaithi " for Export &Import Co. which export herbs and spices. we are one of the leading suppliers in Egypt .. We can supply medical Herbs, Leaves, Seeds, spices etc.....in raw form and Powder form.
Knowing that we are specified in producing, preparing and exporting these products and having clients all over the world, ensures you that you will get good products with the best quality and with competitive prices .
Our products includes:
( Chamomile , calendula, hibiscus, marjoram , parsley , dill, molokhia leaves ,
peppermint, spearmint , basil, cumin, black lemon, yellow lemon , cumin seeds,
caraway seeds , coriander seeds, Nigella seeds ,fennel seeds, anise seeds.. etc )
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
For long-lasting cooperation, we assure to give you the good quality and the best price we have.
Looking forward to hearing from you and hope to have a chance to show you our value through our cooperation in future.
Please feel free to contact us for any information
Yours Sincerely
Abdelrahman Alathey
Sales Manager
" Contact Details"


Address: In front of Middle Egypt Flour Mills - by Jabali Palace - Ibshway - Fayoum - Egypt
Mob: +2 01023491093

Email: info1@alathey/com
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬
Web: http://www.alathey.com


Skype: aabdelrahman.alatheyherbs
önder (14/04/2016 17:02)
Konu : karadaeniz tııbi bitkiler
Mesaj : Giresun da yaşamaktayım tıbbi bitkiler mezunuyum bende.
doğada kendiliğinden büyüyen birçok bitki var bunların pazarı ile ilgili sizlerle nasıl bir çalışma yapabiliriz yönlendirebileceğiniz bir yerler var mı ? bu konuyla ilgili kimlerle görüşebilirim tavsiye edebileceğiniz birileri var mı ?
"Tıbbi kullanımı olan ve ticarette de değerlendirilen türler (aslanpençesi, yabanmersini vb.) türleri toplatıp baharat toptancıları ile görüşebilirsiniz."
Editör Notu
 9  ...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam198
Toplam Ziyaret512151